Rośliny do biur i mieszkań

Rośliny zielone są istotnym elementem każdego wnętrza. Jak potwierdzają badania, dzięki swojemu pozytywnemu oddziaływaniu na otoczenie mają wpływ na odbiór przestrzeni, relacje międzyludzkie a nawet na poprawę warunków zdrowotnych zarówno pracowników jak i klientów. Kwiaty doniczkowe niwelują stres, podnoszą standardy pracy, nawilżają powietrze, zmniejszają dolegliwości zdrowotne a nawet o 15% zwiększają wydajność pracowników.


Jakie rośliny pasują do wnętrza - które będą pięknie rosły w ciemnym holu a które na słonecznym parapecie? Jakie pochłaniają dym papierosowy a które zniosą przeciągi? Które z nich wyłapują pyły z drukarek, a które doskonale nawilżą i oczyszczą powietrze? Jakie kwiaty wymagają najmniej pielęgnacji a które zniosą sztuczne oświetlenie?


Na te i wiele innych pytań odpowiemy profesjonalnie aranżując Państwa zielone wnętrza.

Oferujemy kompleksową usługę aranżacji wnętrz:


- projekt

- wizualizację projektu

- dobór roślin

- dobór donic

- wycenę

- realizację: dostawę do Państwa Firmy

- wskazówki dotyczące pielęgnacji

- profesjonalny serwis roślin jednorazowy lub długookresowy


Usługa pielęgnacji może mieć charakter jednorazowy, obejmujący aranżację wnętrz wraz z przekazaniem wskazówek pielęgnacji, lub może dotyczyć długookresowej współpracy :


- czyszczenie liści

- podlewanie i zraszanie roślin

- kontrola stanu roślin

- profesjonalne nawożenie

- przycinanie pędów

- przesadzanie i przygotowywanie roślin na zmianę sezonuRośliny w biurze czy domu to świetna inwestycja, dzięki niej znacząco poprawisz wizerunek firmy, nadasz domowi nowego charakteru, jak i poprawisz relacje panujące we wnętrzu.


ul. Wiśnicka 63a 32-700 Bochnia